Teslimat saatleri

Teslimatlarımız 09:00 – 20:00 saatleri arasıdır. Pazar günü siparişleri bir gün önceden verilmelidir.

Siparişin alıcıya ulaşacağı süre

Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşır.

Alıcı adresinde bulunamaz ise

1 – Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.
2 – Bazı kurumların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.

Ekstra Nakliye ücreti

Merkez bölgere olan siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır. (Talep ettiğiniz ekstra sipariş saatleri dışındaki siparişler hariç) Ancak merkeze uzak bazı bölgeler için ekstra nakliye ücreti taleb edilebilmektedir. Bu gibi durumlarda önceden tarafımızca size belirtmiş olduğunuz e-posta veya telefon numaraları aracılığıyla ulaşılmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir ve sizin tercihiniz doğrultusunda siparişiniz ekstra nakliye ücreti karşılığı teslim edilmekte veya siparişiniz iptal edilip ödemiş olduğunuz ücret iade edilmektedir.

Ürünlerin garantisi

Tüm ürünler günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.

Adres veya teslim zamanını değiştirmek

Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim saati/tarihini değiştirebilirsiniz.

Siparişin iade iptali

Siparişiz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilirsiniz, bu durumda ödemiş olduğunuz ücret size iade edilir. Ancak siparişiniz hazırlanmış ve yola çıkmış ise; çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir.

Kanuni Hakkımız / Haklarınız

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;
• Şirketimiz; sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur.
• Sakarya mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.
• Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri/satıcının dava etme hakkı doğar.
• Müşteri sipariş verdiğinde bu maddelerde belirtilen koşul / kuralları kabul etmiş sayılır.